Vyberte stránku

Služby

Kompletní popis služeb

Služby

Mechanické opravy

Naši automechanici mají při opravách vozidel již dlouholeté zkušenosti. K dispozici navíc máme sklad s náhradními díly pro většinu značek i typů vozidel. Pracujeme pouze s osvědčeným materiálem, který jsme léty praxe odzkoušeli. Jsme vybaveni moderními technologiemi potřebnými k opravám současných ale i starších vozidel.

Kromě opravy veškerých běžných poruch vozidel se však našim zákazníkům snažíme poskytnout i kvalifikovaný a co nejpřesnější popis celkového technického stavu vozidla.
Některým našim zákazníkům záleží pouze na opravě. Jiní však ocení naši snahu o posouzení celkového technického stavu vozu, s poukázáním na možné budoucí mechanické komplikace, které se zatím neprojevily.
Spokojenost našich zákazníků neodráží jen kvalitně odvedená servisní práce, ale i zkušený pohled mechanika, který poukáže na dobu, kdy se vůz (díky možným budoucím opravám) začne pro zákazníka stávat více „prodělečným“ než „užitečným“.

Kromě běžných/periodických servisních prohlídek vozů, provádíme zejména mechanické opravy všeho druhu. Bez ohledu na to, zda-li je mechanická oprava nutná v důsledku dopravní nehody či je pouze zapotřebí vyměnit jednotlivé, mechanicky opotřebené díly.
Vždy si zakládáme na kvalitě odvedené práce, příznivých cenách a férovému jednání. Zaměřujeme se zejména na opravy běžných značek automobilů.
Oprava mechanické převodovky, hlavy motoru, výměna rozvodů, či oprava podvozku a brzd. To je pro nás každodenní chleba a zároveň přesně to, co nás v práci baví a proč to děláme!

Dlouholetá životnost námi opravovaných automobilů a spokojenost našich věrných zákazníků je vizitka naší dobře odvedené práce. Proto veškeré opotřebené či poničené komponenty měníme pouze za díly, od našich (léty praxe) ověřených dodavatelů. Ručíme za svoji práci, tudíž neprovádíme opravy s již předem zakoupenými komponenty, u kterých nemáme ověřenou kvalitu a životnost dílu.

V rámci mechanických oprav pro Vás zajistíme mimo jiné:
– výměna / servis mechanické převodovky
– veškeré mechanické opravy motorů
– diagnostika a následné opravy vozidel
-výměny a opravy hnacích hřídelů
– výměny čepů a silentbloků
– opravy brzdových systémů
– opravy a nastavení světel
– výměny olejů a provozních kapalin
– výměny tlumičů,pružin a jejich uložení
– seřízení geometrie
– Příprava na STK
Chcete se ujistit, že i nyní projdete technickou kontrolou bez problémů? Pokud se nejprve zastavíte v našem autoservisu, zaměříme se na všechny kontrolované součásti, pečlivě je prohlédneme a opravíme všechny zjištěné chyby, aby proběhla kontrola hladce.

Služby

Opravy výfuků

Provádíme opravy a výměny výfukových systémů osobních a dodávkových vozidel. Dle posouzení stavu výfukového systému vyměníme pouze nefunkční části. V případě rozsáhlého poškození jsme schopni vyměnit kompletní výfukové potrubí.

Služby

Opravy a přezouvání pneumatik

Přezouvání a opravy pneumatik provádíme u běžných rozměrů pneumatik (13“až 18“). V rámci těchto běžných rozměrů pneumatik se postaráme o:

– Přezutí pneumatik – na hliníkových i plechových discích
– Vyvážení a nahuštění kol včetně nastavení TPMS snímačů
– Prodej nových pneumatik
– Oprava pneumatik po defektu

Služby

Montáže tažných zařízení

Tažná zařízení montujeme jako autorizovaný servis více výrobců, takže po montáži vystavíme potřebný certifikát k přihlášení TZ na registru vozidel (není již nutná návštěva STK apod.) Nabízíme různé typy čepů i zásuvek dle přání zákazníka.

Služby

Kontrola a nastavení geometrie

Geometrii provádíme u běžných vozidel. U většiny automobilů se kontrola a nastavení provádí pouze na souběh předních kol. V našem servisu Vám zkontrolujeme a nastavíme geometrii u těchto tipů vozidel, pokud je možné pohnout s axiálnímy táhly řízení. Jestliže se axiální táhla nebo čepy z jakéhokoliv důvodu nehýbou nebo vykazují vůli je nutná nejdříve výměna, kterou vám rádi provedeme.. Neprovádíme kontrolu a nastavení geometrie u prémiových či luxusních značek vozů, kde je nutné laserové měření celého podvozku.

Služby

Výměna autoskel

Výměnu autoskla provádíme u osobních a malých dodávkových vozidel. Kromě výměny autoskla opravujeme i jednotlivé části stahovacího mechanismu oken. Nejsme smluvním servisním partnerem pojišťoven, ale zajišťujeme konzultace s pojišťovnami v rámci pojistného plnění.
V případě výměny autoskla u prémiových či luxusních značek vozů je nutná předchozí konzultace.

Služby

Opravy elektroinstalací vozidel

Provádíme drobné opravy elektroinstalací. Opravíme či vyměníme elektroinstalace např. v rámci světelných systémů, originálních parkovacích senzorů či ostatních drobných komponentů elektroinstalace, pokud pochází z původní, sériové výroby. V případě rozsáhlejšího poškození elektroinstalace (např. výměna řídící jednotky, atp.) zajistíme opravu subdodavatelsky u našich ověřených partnerů.

Služby

Klempířské práce

V našem servisu provádíme pouze opravy karosérií osobních a dodávkových vozidel.
Autoklempířské práce provádíme zejména u drobnějších poškození karosérie. Pokud máte větší poškození po havárii zajistíme odtah a opravu v moderní klempírně,následné lakování a uvedeme vozidlo do původního stavu. Zajišťujeme také komunikaci s pojišťovnami a prohlídky jejich techniky.

Služby

Lakování automobilů

Lakování karoserie provádíme subdodavatelsky u našich ověřených smluvních partnerů. Spolupracujeme pouze lakovnami, u kterých máme historicky ověřenu kvalitu technologického postupu a celkovou profesionalitu odvedené práce v rámci předchozích lakování našich opravovaných vozů.

Adresa

Mostníkovská 255,
Beroun 3 – Závodí

Provozní doba

Pondělí – Pátek
8:00-13:00 -13:30-17:00